Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Sveic Liepājas dzejnieci Dzidru Šmiti 90 gadu jubilejā

Pirmdien, 20. janvārī, Liepājas Universitātes Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes ēkā gaidāmajā 90. gadu jubilejā svinīgi tika sveikta Liepājas dzejniece Dzidra Šmite.

Liepājas Universitātes profesors Edgars Lāms svinīgo pasākumu iesāka nolasot dzejnieka Olafa Gūtmaņa priekšvārdu no 2010. gadā iznākušā Dz. Šmites dzejas krājuma "Randevū". Dzejniece saņēma ziedus un laba vēlējumus un atzina, ka ir patīkami pavadīt dienu tik brīnišķigu cilvēku sabiedrībā.

Dz. Šmite dzejot sākusi 36 gadu vecumā, pateicoties dzejnieces Mirdzas Ķempes mudinājumam. 1997 gadā iznāca dzejas krājums "...un diena uz spārniem sēd", 2001. gadā dienas gaismu ieraudzīja krājums "Caurvēju mākoņos", bet 2010. gadā iznāca "Randevū".

Pievieno komentāru

Kultūra