Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Atklāj Liepājas mākslinieku vizuālās mākslas izstādi "Liepājas mākslinieki Latvijas simtgadei"

Piektdien, 14. decembrī, Liepājas muzejā tiks atklāta Liepājas mākslinieku vizuālās mākslas izstāde "Liepājas mākslinieki Latvijas simtgadei".

Izstādē skatāmi 38 Liepājas un tās apkārtnes profesionālu mākslinieku 55 dažādu žanru, tehniku un izpildījumu mākslas darbi, informē Liepājas muzejs muzejpedagoģe Anita Urkauska.
.
Šī gada Liepājas vizuālās mākslas izstādes tēma aicināja katram māksliniekam apzināt savu dzimtās zemes skaistumu un vērtības, radot sev raksturīgu mākslas darbu. Atsaucība bija liela - kopumā 76 darbus vērtēšanai nodeva 51 autors.

Izstādes veidošanā tika izveidota komisija, kas, izvērtējot mākslas darbu profesionalitāti un izpildījumu, kā arī atbilstību izstādes kopējai koncepcijai, pieņēma darbus, kas atbilda visam iepriekšminētajam. Šīs komisijas sastāvā darbojās mākslinieks un pedagogs Aldis Klaviņš, pedagoģe un māksliniece Smaida Rubeze, māksliniece Dace Lanka un pedagogs, grafiķis Juris Pasternaks.

Izstādes atklāšanas dienā tika sadalīts Liepājas Kultūras pārvaldes balvu fonds 1000 eiro apmērā.

Izstādes žūrijas sastāvā darbojās Latvijas Mākslinieku savienības priekšsēdētājs Igors Dobičins, Latvijas Mākslas akadēmijas mācībspēki, gleznotāji - asociētā profesore Vija Zariņa un profesors Kaspars Zariņš.

Liepājas muzejs iegādāsies izstādes darbu muzeja mākslas krājuma papildināšanai. Darbu izvēlēsies Liepājas muzeja Krājuma komisija saskaņā ar Liepājas muzeja krājuma komplektēšanas koncepciju, īstenojot pārdomātu un mērķtiecīgu Liepājas muzeja krājumu politiku.

Pievieno komentāru

Kultūra