Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ceturtdien “Austras istabā” aicina uz Vitas Krūmiņas koncertu

Ceturtdien, 24. oktobrī, pulksten 18 radošajā telpā “Austras istaba” (mākslas galerijas “Romas dārzs” pagrabstāvā, Liepājā, Zivju ielā 3) klausītāji mīļi aicināti uz dziesminieces Vitas Krūmiņas koncertu. Ieeja par ziedojumiem.

Vita Krūmiņa ir Austras Pumpures audzēkne, Austrasbērns, dziesmu autore un dažādu citu autoru dziesmu izpildītāja – dziesminiece no Cesvaines. Vitas repertuārā ir gan Imanta Kalniņa dziesmas, gan pašsacerētas melodijas, gan arī citu Austrasbērnu un dziesminieku dziesmas un neiztrūkstoši, protams, latviešu tautasdziesmas. Vita ir viens no tiem Austrasbērniem, kas aktīvi turpina Austras ceļu, apmācot jauniešus ģitārspēlē un muzicēšanā. Pateicoties Vitai, laiku pa laikam Austra un Austrasbērni viesojušies Cesvainē un Madonā, kur notikuši ļoti labi apmeklēti un brīnišķīgas atmosfēras koncerti, informē Austras biedrības projektu vadītāja Inese Muižniece.

Radošajā telpā “Austras istaba” turpinās dziesminieku koncertu cikls, kas stāsta par latviešu dziesminiekiem kā par būtisku Latvijas kultūras daļu. Ikviens dziesminieks ir unikāla personība ar savu pasaules redzējumu, vēstījumu un tikai sev raksturīgo muzikālo rokrakstu un izpildījuma manieri.

Ieeja koncertā par ziedojumiem radošajai telpai “Austras istaba”.

Pievieno komentāru

Kultūra