Būs tiešsaistes tikšanās ar grāmatas "Sestā sieva" autori Ingu Grencbergu

Piektdien, 30. aprīlī, pulksten 17 sāksies tiešsaistes tikšanās ar autori Ingu Grencbergu“Uzrakstīt grāmatu. Sapnis un bailes”. 

Aicināti visi interesenti. Dalība – bez maksas, portālu "Rekurzeme" informē Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve Gunita Lagzdiņa-Skroderēna. 

Romāna “Sestā sieva” autore Inga Grencberga pati sevi vēl par rakstnieci nesauc. “Esmu sava stāsta stāstītāja,” viņa uzsver un atklāj, ka bieži dzird jautājumus, kā izdevies uzrakstīt grāmatu un kā nav bijis bail to palaist pasaulē.

Sarunas laikā I. Grencberga nedošot padomus, kā uzrakstīt grāmatu, toties dalīsies pieredzē, kā piepildīja savu sapni – uzrakstīt grāmatu. Par to, kā bez literātes izglītības un pieredzes pārvērta savas dienasgrāmatas literārā stāstā un rezultātu ar trīsošu sirdi nodeva izdevniecībai. Tāpat par to, kā uz šo stāstu reaģēja lasītāji un nozares profesionāļi. “Es, līdzīgi kā mana grāmatas varone Alise, esmu izgājusi deviņus elles lokus – esmu bijusi pašā bezdibenī un pilnīgā paradīzē.” 

Pasākums būs pieejams tiešsaistes platformā “Zoom”. Gaidām uz tikšanos:https://us02web.zoom.us/j/86739246829?pwd=c1dHS1hkNWVaTjBzK0dCZkJsa0huUT09

Pievieno komentāru

Kultūra