Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aivars Eipurs Liepājā sniegs ieskatu jaunākajā latviešu prozā un dzejā

Ceturtdien, 27. februārī, pulksten 16 Kūrmājas prospektā 13, 201. telpā, Piejūras pilsētu literārā akadēmija (PPLA) organizē tikšanos ar dzejnieku un Latvijas Rakstnieku savienības literāro konsultantu Aivaru Eipuru, kurš runās par tēmu „Jauns gadu desmits – jauna literatūra”, informē Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve Kristīne Timermane.

Tikšanās laikā A. Eipurs sniegs ieskatu jaunākajā latviešu prozā un dzejā 2019. un 2020. gadā, kā arī iepazīstinās ar savu daiļradi un lasīs dzeju. Lasīti un analizēti tiks arī PPLA audzēkņu jaunākie darbi. „Uz vietas tiks “pārbaudīta” auditorijas literārā saskaņa – visi kopā radīsim literāru darbu,” tā A. Eipurs.

Ar pseidonīmu Eduards Aivars dzejniekam iznākuši deviņi dzejas krājumi latviešu valodā, kā arī krājumi krievu un angļu valodā. Dzejas kopas citās valodās iekļautas antoloģijās. A. Eipurs raksta arī īsprozu, rakstus un esejas periodikā. „Projektā „Literārā akadēmija” kopš paša sākuma darbojos kā dzejas un prozas konsultants, bet kopš 2019. gada strādāju arī Jāņa Akuratera muzejā,” piebilst dzejnieks.

PPLA nodarbības ir bezmaksas.

Pievieno komentāru

Kultūra