Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina uz Piejūras pilsētu literārās akadēmijas nodarbībām

Piektdien, 4. oktobrī, pulksten 17 Liepājas Universitātē, Kūrmājas prospektā 13, 118. telpā, uz ikmēneša tikšanos sanāks Piejūras pilsētu literārās akadēmijas (PPLA) dalībnieki. Viesos būs rakstniece Jana Egle un Latvijas Rakstnieku savienības Liepājas nodaļas un PPLA vadītāja Linda Zulmane. Aicināts ikviens interesents, informē Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve Kristīne Timermane.

J. Egles nodarbībā „Rezonanse un pašvērtējums literatūrā” varēs uzzināt par pašnovērtējuma nozīmi radošajā procesā, par tā atbalstošo un iedvesmojošo nozīmi. „Sarunas gaitā ieskicēšu arī tēmu par autora un kritikas attiecībām. Nodarbības dalībnieki iepazīsies ar to, kādu rezonansi var sagaidīt, iznākot grāmatai. Rosināšu diskusiju, cik svarīgi autoram ir tikt pamanītam dažādos kontekstos,” stāsta rakstniece.

Otrajā nodarbībā „Radošais process: padomi stāsta un dzejas rakstīšanai”, ko vadīs L. Zulmane, būs radoši uzdevumi un turpināsies saruna par radošo rakstīšanu, kas aizsākās 21. septembrī, kad PPLA dalībnieki tikās ar L. Zulmani un rakstnieci Liliju Berzinsku, lai iepazītos ar radošā procesa pozitīvajām un ne tik pozitīvajām pusēm.

PPLA nodarbības ir bezmaksas. Plašāka informācija, rakstot uz e-pastu linda.zulmane@liepu.lv. Projekts „Piejūras pilsētu literārā akadēmija” tiek realizēts sadarbībā ar Latvijas Rakstnieku savienību, Liepājas Universitāti un Ventspils Starptautisko rakstnieku un tulkotāju māju. Projektu pārstāv nodibinājums “Via Cultura”.

Pievieno komentāru

Kultūra