Zviedru rokgrupas "Långfinger" pirmā uzstāšanās Latvijā

Šajā nedēļas nogalē zviedru rokgrupa "Långfinger" pārtrauks savu darbu studijā, lai pirmo reizi apmeklētu Latviju un uzstātos festivālā "Fontaine festival".

Grupa pašlaik ieraksta savu otro albumu, kuram vēl nav nosaukuma un kas seko kritiķu augsti novērtētajam debijas albumam Skygrounds. 2010. gadā Zviedrijas valsts radio rokprogramma P3 Rock nosaukusi Skygrounds un "Långfinger" kā vasaras lielāko pārsteigumu. Nākamajā albumā kā viesmākslinieks piedalīsies Ebbot Lundberg no slavenās zviedru rokgrupas ”The Soundtrack of Our Lives”, un albumu paredzēts izdot 2012. gada janvārī.

Mēs priecājamies būt Latvijā! Un izmēģināt mūsu jauno materiālu! Mēs  vasarā daudz strādājām pie ierakstiem un, kad neesam studijā, tad spēlējam festivālos gan Zviedrijā, gan Vācijā. Mēs bijām uzaicināti uz festivālu Vācijā un saņēmām milzīgu atsaucību, kas mūs ļoti iespaidoja, saka ģitārists Kalle Lilja.  

Ar savu mūziku, kas salīdzināta ar ”Mountain” un ”Grund Funk Railroad” mūziku, "Långfinger" atsauc atmiņā Vudstokas sajūtas.  
    
Festivālam Latvijā ir ļoti liela nozīme mūsu nākotnē, un mēs priecājamies satikt roka slavenības Fontaine festivālā, saka ģitārists Jesper Pihl.

"Långfinger" uzstāsies Fontaine Palace piektdien, 12. augustā plkst. 22.15

Informācija par festivālu:
http://www.fontaine.lv/festival/lv/program

http://www.soundcloud.com/langfingerband
http://www.myspace.com/langfingerband
http://www.alleycatrecords.se
http://www.recordheaven.net/

Pievieno komentāru

Kultūra