Zīmē kartītes "Martai un Fricim Ziemassvētkos"

Jaukas kartītes "Martai un Fricim Ziemassvētkos!" sestdien radīja gan bērni, gan pieaugušie. Liepājas Leļļu teātra mājīgajās telpās piecgadnieki Kristiāns un Didzis zīmēja savas pirmās kartītes – ar otām un krāsainiem zīmuļiem tika uzburti tēli un notikumi, Lielmute Marta zīmējumā nokļuva pat uz jaunceļamās Gaismas pils – Latvijas Nacionālās bibliotēkas jumta.

Kopā ar vecākiem un draugiem mazie zīmētāji no Liepājas un Suitu puses Alsungas – darināja košas apsveikuma kartītes ar novēlējumiem Lielmutēm Martai un Fricim – Ziemassvētku zīmējumus palīdzēja darināt un papildināja jaunie dizaineri Ansis un Vita, kuri savām kartītes izvēlējās pasaku tēlus, turpat tuvumā telpā esošo pīļknābi – Liepājas Leļļu teātra masku - atdzīvināja Katrīna. Kartītes zīmējumos Martas un Friča tēlu galeriju papildina arī trešais – Kaķa tēls. Neiztrūkstoši kartītes rotā sveicieni Ziemassvētkos, koši krāsu burbuļi un lentas eglītē kā sveicieni pilsētai gada nogalē.

To, kādas Ziemassvētku kartītes pilsētas jaukajiem tēliem Martai un Fricim sarūpējuši rakstnieki un citi radoši ļaudis no Liepājas un Alsungas – varēsiet aplūkot 2. decembrī, tad kartītes būs apskatāmas Liepājas latviešu biedrības namā.

Sandra Vensko

Pievieno komentāru

Kultūra