Zigmars Liepiņš jubilejā stādīs īpašo dzeltenlapu liepu

Svētdien, 19. augustā, plkst.19.00 Liepājas Olimpiskā centra Arēnā savu 60 gadu jubileju ar krāsainu koncerta programmu "Atgriešanās" svinēs komponists Zigmars Liepiņš.

Kā informē Liepājas dome, Liepājas mērs Uldis Sesks izcilajam māksliniekam apaļajā jubilejā dāvinās īpašo dzeltenlapu liepu, kuru pilsētas mērs kopā ar komponistu iestādīs Raiņa parkā pie Olimpiskā centra.

Kā informēja pasākuma organizētājs Juris Millers, ar koncertu «Atgriešanās» komponists Zigmars Liepiņš šonedēļ, 19. augustā, svinēs savu 60 jubileju Liepājas Olimpiskā centra Arēnā.

Šī būšot unikāla iespēja uz vienas skatuves redzēt un dzirdēt populārākās Latvijas estrādes leģendas un jaunās paaudzes dziedātājus, jo koncertā piedalīsies Mirdza Zīvere, Imants Vanzovičs, Igo, Niks Matvejevs, Aivars Brīze, Fredis, Ufo, Dons, Ieva Kerēvica, Zane Dombrovska, Ginta Krievkalne, kā arī Kristapa Krievkalna mūziķu grupa Zigmara Liepiņa vadībā.

Koncertā skanēs tautā labi zināmie Zigmara Liepiņa hiti, kā arī populārākās komponista dziesmas no muzikālās izrādes «Vadonis», drāmas «Adata», operas «Parīzes Dievmātes katedrāle», kā arī rokoperas «Lāčplēsis».

Pievieno komentāru

Kultūra