Ziemassvētkus gaidot, mūzikls visai ģimenei "Sniega karaliene" Liepājā

Decembrī, skolas bērnu brīvdienās, muzikālais teātris "ARS NOVA" ar mūziklu "Sniega karaliene" viesosies Liepājā, aicinot mazos skatītājus, skolu jaunatni un ģimenes iepazīt mūzikla varoņu Ziemassvētku pasakas piedzīvojumus.

Izrādes noritēs:
22. decembrī plkst. 16.00 Liepājas OC Rožu zālē;
23. decembrī plkst. 12.00 un 16.00 Liepājas OC Rožu zālē.
    
Jāņa Lūsēna un Ineses Zanderes mūzikls "Sniega karaliene" ir latviešu autoru radīts brīnišķīgs muzikāls stāsts par mīlestību visai ģimenei, informē "ARS NOVA" pārstāve Anita Lūsēna.
    
Pasakas galvenie varoņi ir Gerda un Kajs. Meitene un zēns ziemas vakarā sastop skaisti mirdzošu ļaunuma vilinājumu - Sniega karalienes varenību un valstību. Kajs ļaujas Sniega karalienes varai un dodas tai līdzi uz Ledus pili. Gerda apņemas zēnu uzmeklēt un dodas ceļā. Gerdas mīlestība un labā griba ir stiprāka par grūtajiem pārbaudījumiem un pārdzīvojumiem, mīlestība dod ticību meitenei turpināt ceļu. Gerdas apņēmība, ceļā sastaptie pasakas varoņi un vecmāmiņas vēlējumi palīdz Gerdai rast no jauna drosmi un nepadoties. Meitene pēdējiem spēkiem uzmeklē Kaju ziemeļu valstībā un ar savu sirds lūgšanu spēj atkausēt Kaju. Sniega karalienes greizā spoguļa lauska, kas sasaldēja Kaja sirdi, nespēj uzveikt mīlestību.

Mūziklā lomas atveido: Kristīne Zadovska, Ieva Sutugova, Andris Ērglis, Andžella Goba, Ieva Akuratere, Zigfrīds Muktupāvels, Amber/Aija Vītoliņa/, Ance Krauze, Uģis Roze, Marta Līne, Kārlis Freimanis, Andris Liseckis un horeogrāfijas grupa. Visās izrādēs muzikālo skanējumu nodrošina mūziķu orķestris Jāņa Lūsēna vadībā.
    
"Sniega karaliene" rīkotāji - Muzikālais teātris ARS NOVA - izrādes apmeklētājiem gādā iestudējuma īpašas, drukātās programmas. Tajās mazie skatītāji iepazīs lomu atveidotājus, atradīs aizraujošus atjautības uzdevumus ar izrādes varoņiem, un papildus tajā būs klausāms CD ar sešām, zīmīgākajām izrādes dziesmām.
    
Skatītājiem virs desmit cilvēku grupas  tiek piedāvāta 10% atlaide. Biļetes pieejamas Biļešu Paradīze kasēs visā Latvijā un www.bilesuparadize.lv.

Informācija - Muzikālais teātris ARS NOVA, t. 67969854, e-pasts: anda@latrix.lv.

Pievieno komentāru

Kultūra