Ziemassvētku koncertā Liepājā uzstāsies cilvēki ar īpašām vajadzībām

19. decembrī pulksten 17 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē notiks ikgadējais koncerts "Ziemassvētku brīnumu gaidot", kurā piedalīsies cilvēki ar īpašām vajadzībām, aģentūru LETA informēja Liepājas Sociālā dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

"Šis emocionāli sirsnīgais Ziemassvētku koncerts katru gadu pulcē plašu skatītāju un atbalstītāju pulku. Koncerts ir par brīvu, un to laipni aicināti noskatīties Liepājas iedzīvotāji," pastāstīja Jākobsone.

Koncertā uzstāsies 15 kolektīvi un individuālie mākslinieki. Liepājas Kristīgās pirmsskolas izglītības iestādes grupa "Cerībiņa" un veco ļaužu dzīvojamās mājas vokālais ansamblis "Dālijas" sagatavojuši jaunas dziesmas, Liepājas Speciālās internātpamatskolas audzēkņi iestudējuši deju "Karību jūras pirātu notikums", bet Liepājas Sociālā dienesta dienas centrs personām ar garīgās attīstības traucējumiem piedāvās muzikālu uzvedumu.

Valsts sociālās aprūpes centra "Kurzeme" Liepājas filiāles audzēknis Edgars Spēks izpildīs skaņdarbus uz metalofona, bet Liepājas Neredzīgo biedrības dalībnieku Vladimira Istļajeva un Alekseja Volkova klavieru izpildījumā varēs dzirdēt "Populāru regtaimu" un citus skaņdarbus. Uzstāsies arī solisti no Valsts sociālās aprūpes centra "Kurzeme" filiāles "Iļģi" un Liepājas Speciālās internātpamatskolas. Valsts sociālās aprūpes centra "Kurzeme" filiāles "Aizvīķi" iemītnieki sagatavojuši uzvedumu "Iedomīgā eglīte". Ar skanīgiem priekšnesumiem uzstāsies māsas Sanija un Sanita Rozes.

Koncerta viesi šogad būs Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5.vidusskolas bērnu un jauniešu deju kolektīvs "Jumītis" un ceļojošā muzikālā apvienība "Tran-cen-den-tālē".

Pievieno komentāru

Kultūra