Ziemassvētku koncertā desmito reizi uzstāsies cilvēki ar īpašām vajadzībām

13. decembrī plkst.18 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē jau desmito gadu notiks  Liepājas Domes Sociālā dienesta rīkotais koncerts "Ziemassvētku brīnumu gaidot", kurā uzstāsies ap 100 bērnu un pieaugušo ar īpašām vajadzībām.

Šogad koncerts atzīmēs savu desmito jubileju, tāpēc tiek domāts par īpašiem pārsteigumiem gan koncerta dalībniekiem, gan apmeklētājiem. Šis emocionāli sirsnīgais Ziemassvētku koncerts parasti pulcē plašu skatītāju un atbalstītāju pulku. Koncerts ir par brīvu, un to laipni aicināti noskatīties arī Liepājas iedzīvotāji.

Koncertā tradicionāli piedalīsies Sociālā dienesta ratiņdeju studijas pieci pāri, kuri šogad iestudējuši arī divas jaunas dejas – "Kamenes lidojums" un "Deju mikslis". Ar priekšnesumiem uzstāsies Speciālās internātpamatskolas audzēkņi, Liepājas Sieviešu invalīdu asociācija "Aspazija", Sociālās aprūpes centra "Iļģi", "Pusceļa mājas" dziedātāji un dejotāji, pašdarbnieki no Sociālās aprūpes centra "Aizvīķi".

Muzikāli – teatralizētus uzvedumus sagatavojuši Sociālā dienesta Dienas centrs personām ar garīgās attīstības traucējumiem un Latvijas Nedzirdīgo Savienības Liepājas reģionālās biedrības latvju deju kopa. Uzstāsies arī solisti Laura Dudare, māsas Sanija un Sanita Rozes, kuras piedalījušās arī Latvijas "Zelta talantu" konkursā.

Koncerta dalībniekiem un apmeklētājiem muzikālu sveicienu sagatavojuši īpašie viesi – Bērnu un jaunatnes centra ģitāristu ansamblis Tomasa Kleina vadībā.

Gunta Jākobsone,
sabiedrisko attiecību speciāliste

Pievieno komentāru

Kultūra