"Ziemassvētku jampadracis" kopā ar "PND" un "All Day Long"

No 9. līdz 17. decembrim, divas no zināmākajām Latvijas pankroka grupām PND un All Day Long dosies kopīgā pirmssvētku koncerttūrē, kurā apmeklēs Cēsis, Jelgavu, Rīgu un Liepāju.

Abu grupu koncerttūre ar nosaukumu Ziemassvētku jampadracis notiks jau trešo gadu un, kā ierasts, norisināsies pirms svētku brīvdienām. Šogad apmeklējamo pilsētu pulkam nākusi klāt Jelgava un plānots, katru gadu koncerttūres grafiks tiks papildināts ar vienu vai diviem jauniem galamērķiem.

Ziemassvētku jampadracis sāksies ar koncertu Cēsīs, klubā Fono klubs piektdien, 9. decembrī un noslēgsies nedēļu vēlāk – 17. decembrī Liepājas rokklubā Fontaine palace.

15. decembrī paredzēts koncerts Vecrīgas krogā Aptieka, kura saimnieks Kristaps Krēsliņš ilgu laiku bijis grupas PND ģitārists, taču tagad viņu ceļi šķīrušies. 16. decembrī All Day Long un PND koncertēs Jelgavā, klubā Melno cepurīšu balerija.

Vairāk par gaidāmajiem koncertiem iespējams uzzināt minēto klubu mājas lapās un abu mūzikas apvienību interneta vietnēs. Jāpiebilst, ka Cēsu un Liepājas koncertos pirms un pēc grupu uzstāšanās apmeklētājus izklaidēs radio NABA dīdžeju apvienība Ej apskrieties.

Video no pagājušā gada "Ziemassvētku jampadrača" klubā "Fontaine Palace" skatīt šeit.

Pievieno komentāru

Kultūra