"Willow Farm" laiž klajā savu pirmo albumu CD formātā

10. decembrī klajā nāks liepājnieku grupas "Willow Farm" albums "Tev par to nekas nav jāzin". Lai gan grupa pastāv jau 17 gadus, šī ir tieši pirmā reize, kad "Willow Farm" albums tiks izdots CD formātā. Tā iznākšana tiks svinēta ar dažādām krāsām un noskaņām bagātu koncertu Latvijas 1. Rokkfejnīcā Liepājā, informē Liepājas Kultūras pārvalde.

Koncerta sākums pulksten 22.

Turklāt uz roķenes skatuves kāps gan pasākuma vaininieki, gan "Willow Farm" ilggadējie draugi un līdzgaitnieki – grupas "Nasty Smile" un "Tumsa".

"Willow Farm" mūziķi iecerējuši albuma iznākšanu atzīmēt divās daļās – vispirms tiks nospēlēts jaunā albuma materiāls, bet turpinājumā būs iespēja atcerēties spilgtākos muzikālos mirkļus no grupas agrāko gadu daiļrades.

"No A līdz Z nospēlēt jauno materiālu ir liels izaicinājums arī mums pašiem. Liela daļa no tā ir tapusi studijā un nekad dzīvajā nav spēlēta. Gandrīz vai sanāk tā, ka pašiem jāmācās savas dziesmas no jauna," sastapts kāda mēģinājuma pīppauzē, smaidot stāsta grupas līderis Emīls Dreiblats. "Darbojamies, gatavojamies, būs jautri. Jau ir, pareizāk sakot!".

Jauno albumu Emīls Dreiblats īsumā raksturo ar vārdu dažāds. "Tajā ir daudz nianšu, dažādu noskaņu un raksturu. Sākumā tas ir pat skarbs, pa vidu rosina uz pārdomām, bet izskaņā kļūst, es teiktu, meditatīvs," albumu ieskicē Emīls.

Interesanta albuma "Tev par to nekas nav jāzin" prezentācijas koncerta nianse ir arī tāda, ka sitamo instrumentu sadaļā grupai "Willow Farm" pirmo reizi talkā nāks grupas "Tumsa" bundzinieks Kaspars Boroduško.

Milzu paldies "Willow Farm" saka visiem un katram, kas palīdzēja un atbalstīja šo 21. gadsimtā gandrīz neloģisko gājienu – izdot albumu CD formātā.

Albums "Tev par to nekas nav jāzin".

DZIESMAS:

1. Džeks
2. Gaismas pielieta telpa
3. Kompleksu šarms
4. Tev par to nekas nav jāzin’
5. Ceļā uz Manhetenu
6. Sirds tik pilna
7. Toms un Džerijs
8. Gailis dziedāja
9. Atdoties
10. Sirdsapziņas
11. Dullais Dauka

Mūzika: Emīls Dreiblats
Teksts: Emīls Dreiblats (1., 4., 6.,  8., 9., 10.), Ingus Bērziņš (1., 2., 3.,  5., 7., 11.)

Willow Farm
:

Emīls Dreiblats – vokāls, ģitāra
Aleksandrs Krasavins – ģitāra
Uldis Nolmanis – bass

Albuma ierakstā piedalījās arī Matīss Pavītols (bungas un balss), Oleksijs Demčenko (trompete), Egils Mežs (taustiņi), Normunds Kalniņš (akordeons). Dziesmas ierakstītas studijā "FM Sound Studio" Liepājā.

Pievieno komentāru

Kultūra