VIDEO: Mārtiņdienas svinībās Aizputē Mārtiņa Freimaņa fondam saziedo 1513 latus

Aizvadītajās brīvdienās Aizputē pulcējās liels skaits interesentu, lai piedalītos mūziķa Mārtiņa Freimaņa piemiņai veltītos pasākumos, kuru laikā Mārtiņa Freimaņa fondam saziedoti 1513 lati.

VIDEO NO PASĀKUMA ŠEIT.

Aizputes kultūras nams, kurā notika mūziķim veltīts viņa draugu koncerts, bija pārpildīts un daļa cilvēku to baudīja izstāžu zālē pie ekrāna, informē Mārtiņa Freimaņa fonda pārstāve Agrita Bikaviņa.

Svinības Aizputē tika sāktas ar piemiņas brīdi Freimaņa atdusas vietā Misiņkalna kapos un turpinājās Aizputes kultūras namā, kur mūziķa dziesmas izpildīja viņa draugi - Chilli, Lauris Reiniks, Kārlis Būmeisters, Emīls Dreiblats, Valters Frīdenbergs, Olga Rajecka, Māra Upmane-Holšteina, Zanda Štrausa, grupa "Tumsa", "PeR", "Putnu balle", "The Capybaras" un citi.

Koncerta laikā starp dziesmām tika izspēlēta arī kāda Freimaņa iemīļota nodarbe - uz labu laimi atšķirt grāmatu un lasīto uztvert kā īpašu vēstījumu šim brīdim. Koncertā pirms katra priekšnesuma uz labu laimi tika atvērta kāda no Mārtiņa Freimaņa dzejas grāmatām un izlasītas nejauši izvēlētās rindas.

Piemiņas pasākumā savāktie ziedojumi tiks izlietoti turpmākajiem fonda darbiem.

Pievieno komentāru

Kultūra