Varēs slidot trenera pavadībā

Sākot no rītdienas, 3. maija, ik otrdienu, LOC Ledus hallē norisināsies atklātais treniņš jeb publiskā slidotava “Slido ar treneri”. Ikvienam apmeklētājam būs iespēja saņemt padomus slidošanā no labākajiem Liepājas hokeja treneriem.

Rītdien slidotavas apmeklētājiem pirmo reizi būs iespēja publiskās slidotavas laikā attīstīt savas slidot prasmes un iegūt papildus zināšanas, mācoties no kvalificētiem hokeja treneriem, kuri ikdienā sagatavo gan lielus, gan mazus Liepājas hokejistus, informē LOC sabiedrisko attiecību speciāliste Anete Mūrniece.

Publiskā slidotava, kurā padomu sniegs dažādi hokeja treneri notiks ik otrdienu - 3., 10., 17. un 24. maijā, plkst. 15:00.

Pirmās “Slido ar treneri” slidotavas laikā, savus padomus būs sarūpējis Guntis Pujāts - šī gada Latvijas čempions “HK Liepāja” komandas sastāvā, kā arī Liepājas Sporta Spēļu skolas U16 grupas hokejistu treneris.

Kā jau iepriekš tika minēts, Liepājas Olimpiskais centrs ievieš jaunu tradīciju un maija mēnesi pasludina par slidošanas mēnesi, kura laikā tiks rīkotas dažādas aktivitātes, saistītas ar slidošanu un ziemas prieku baudīšanu. Akcijas norises laikā, no 2016. gada 1.maija līdz 31. maijam, LOC Ledus HALLES publiskās slidotavas un pasākumus apmeklēt aicināts ikviens, gan pieaugušie, gan bērni, gan jaunieši, jo slidu noma ir bezmaksas visiem slidotavas apmeklētājiem.

Plašāka informācija pieejama: http://loc.lv/lv/ledus-halle/maijs-slidosanas-menesis/. />

Pievieno komentāru

Kultūra