Varēs noskatīties jauno videofilmu "Liepājas iekšējie ūdeņi"

Liepājas muzejs līdz 7. oktobrim Vecā ostmalā 53 piedāvā ikvienam interesentam noskatīties jauno videofilmu "Liepājas iekšējie ūdeņi" un apmeklēt Liepājas muzeja krājuma izstādi "Zvejniecība un tradīcijas".

Filma "Liepājas iekšējie ūdeņi" parāda Liepājas kanālu – Tirdzniecības, Karostas, Cietokšņa, Pērkones – nozīmi Liepājas attīstībā un mūsdienu cilvēku ikdienā. Skatītāji uzzinās, kā mainās kanālu nozīme vēsturiski un cik svarīga ir šādu kanālu esamība tirdzniecības, zvejniecības un tūrisma attīstībā. Trīsdesmit minūšu garajā filmā pagātne skatīta ciešā saiknē ar šodienu.

Filmu veidojis Liepājas muzejs sadarbībā ar TV Kurzeme un tā tapusi ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Filma un izstāde lieliski iekļaujas autentiskā vidē uzņēmuma SIA "Ervils" vecajā spīķerī Vecā ostmalā 53. Izstādes apmeklētājiem tā ir vienreizēja iespēja nokļūt Liepājas ostas vidē, kur darbojas zvejnieki un notiek saimnieciskā darbība.

Izstāde atvērta un filmas seansi ir katru dienu no plkst. Gan izstāde, gan filmas seansi ir bezmaksas.

Interesentu un organizētām skolu jaunatnes grupām līdz 15 cilvēkiem ir iespēja izstādes apmeklējumu un filmas seansu apvienot ar ekskursiju uz mīnu meklētājkuģa "Namejs". Ekskursiju iespējams pieteikt, zvanot pa t. nr. 63420274 vai 29605223, tās cena ir Ls 0,50 no apmeklētāja.

Astra Dzērve, Liepājas muzejs

Pievieno komentāru

Kultūra