Valsts svētku pasākumi Grobiņas novadā 7

Valsts svētku pasākumi Grobiņas novadā:

GROBIŅAS NOVADĀ
Sestdien pulksten 19 Grobiņas sporta centrā "Stāsts par latvieti, tevi un mani". Pasākumā piedalīsies deju kolektīvi "Spararats", "A+G", "Sudmaliņas", "Gaviezis", novada sieviešu vokālie ansambļi un solists Emīls Balceris.

Svētdien pulksten 18 Grobiņas novadā iedegsies "Gaismas ceļš". Medzes pagastā iedzīvotāji aicināti pulcēties pie Kapsēdes pamatskolas, pagasta pārvaldes, kultūras nama un bērnudārza "Čiekuriņš", Bārtā "Gaismas ceļš" būs pamatskolā un pie kultūras nama, Gaviezē pie pamatskolas, kultūras nama un pagasta pārvaldes. Dubeņos par gaismas ceļu pārvērtīsies iebraucamais ceļš no Bārtas ceļa līdz pagasta pārvaldes ēkai. Iedzīvotāji aicināti pulcēties arī pie kultūras centra "Robežnieki" un Grobiņas pilsētas Dzērves laukumā, pie pilskalna un domes ēkas.

Svētdien pulksten 18 ekumēniskais dievkalpojums Grobiņas evaņģēliski luteriskās draudzes dievnamā. Piedalīsies apvienotais luterāņu, baptistu un metodistu draudžu koris.

Svētdien pulksten 19 Bārtas kultūras namā svētku pasākums "Es, Tu, Mēs – Latvija". Pasākumā notiks Goda un Gada bārtenieku godināšana, ar koncertu uzstāsies Inga Piterniece.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Nezinu tikai kautkur lasiju bet tas nebija smuku pati redzeju

pirms 7 gadiem, 2012.11.15 12:00

to geobinnice

Kur to var noskatīties, lai varētu sīkiem pa ausi uzšaut?

pirms 7 gadiem, 2012.11.14 17:33

Eva

Atvainojos tie nebija tie svetki tie bija lapu gajiena nosleguma

pirms 7 gadiem, 2012.11.14 11:00

'Eva

GROBINJA SVETKOS KADS ANSIS DANCOJA PA SKATUVI UN NEPIEDIENIGI UZVEDAS AR KADU PUISELI LIELS KAUNS

pirms 7 gadiem, 2012.11.14 10:08

Kultūra