Valsts svētkos aicina ekskursijā "Liepāja-Latvijas galvaspilsēta"; būs īpašas akcijas restorānos

18. novembrī Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs aicina liepājniekus un Liepājas viesus izzināt pilsētas lomu Latvijas valsts tapšanā un pievienoties ekskursijai "Liepāja-Latvijas galvaspilsēta", kā arī izmantot atlaižu kuponus, lai baudītu bezmaksas siltos dzērienus un svētku maltīti par īpašu cenu Liepājas kafejnīcās un restorānos, informē LRTIB vadītāja Ieva Hmieļevska.

18. novembrī Liepājā plānoti dažādi kultūras pasākumi. Par tiem var lasīt šeit.

Ekskursijas "Liepāja-Latvijas galvaspilsēta" sākums 18. novembrī pulksten 12 Rožu laukumā pie Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja. Ekskursiju vadīs Sandra Hermere. Ekskursijas maksa – četrdesmit santīmi, bērniem līdz 7 gadu vecumam bez maksas.

Uzrādot īpašo svētku kuponu ekskursijas dalībnieki varēs baudīt karstos svētku dzērienus bez maksas un svētku maltīti ar atlaidēm:

- restorānā "Pastnieka māja" – tase kafijas Latte bez maksas un tūrisma sezonas iecienītākais ēdiens "Liepājas menciņi" + alus par svētku cenu;
- restorānā "Upe" – īpašais restorāna karstvīns bez maksas;
- restorānā "Medus" – no plkst.12 -16 otrajiem ēdieniem 10% atlaide;
- restorānā "Barons Bumbier’s" – bezalkoholiskajiem kokteiļiem 20% atlaide.

Saņemt akcijas kuponus un pieteikties ekskursijai iespējams gan iepriekš, gan īsi pirms tās sākuma Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā Rožu laukumā 5/6. Ekskursijai var pieteikties arī pa tālruni 63480808 un e-pastu info@liepajaturisms.lv.

18.novembrī birojs būs atvērts no plkst.10 -13.

Svētku noskaņas pilnveidošanai Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā katrs tā apmeklētājs varēs atrast kaut ko sev piemērotu – gan jautrus un asprātīgus suvenīrus un sadzīves priekšmetus ar valsts simboliku, gan mazus un lielus Latvijas un Liepājas karogus, lentas un aproces, norāda Hmieļevska.

Pievieno komentāru

Kultūra