Uzraksti savu Jāņu stāstu un saņem balvu

Kā Tu sagaidi Jāņus? Vai ir izveidojušās kādas tradīcijas, varbūt katrs gads ir tik atšķirīgs, cik ziedu vainagā? Tev noteikti ir gadījies piedzīvot ko interesantu, pastāsti par to un saņem balvu! Par tematisku noformējumu iespējams saņemt papildus balvu.

Vēl tikai šonedēļ ir iespējams uzrakstīt un iesūtīt savu Jāņu piedzīvojuma stāstu un tikt pie kādas no balvām: LOC SPA un baseina apmeklējuma, dāvanu kartēm no restorāna "Barons Bumbier's" un apavu veikala "NS King", universālās dekodera pults no veikala "Pus12" un vēl daudz un dažādas lielākas un mazākas veicināšanas balvas!

Darbi jāiesniedz līdz 18. jūnijam TN „Kurzeme” informācijas centrā, Lielā ielā 13, Liepājā, LV – 3463 vai sūtot uz e-pastu – daina.vanaga@mesliepajai.lv ar norādi „Jāņu piedzīvojumu stāstu konkursam”. Jānorāda vārds, uzvārds, vecums un kontaktinformācija (tālruņa numurs un e-pasta adrese).

Visi stāsti tiks izvietoti pie „Jāņu piedzīvojumu” stāstu sienas TN „Kurzeme” 3. stāvā. Apbalvošana 22.jūnijā plkst. 13.30 pie TN „Kurzeme” Līgo pasākuma laikā.

Pievieno komentāru

Kultūra