Tūrismā birojā pieejams Liepājas kalendārs 2013. gadam

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā no 15. novembra var apskatīt un iegādāties Liepājas kalendāru 2013.gadam, kas tapis sadarbībā ar dizaineru apvienību H2E, informē LRTIB pārstāve Zane Gaile.

Kalendārā ir izmantotas Liepājas fotogrāfu bildes, un līdzās vārdadienām un valsts svētku dienām, tajā iekļauti arī 2013.gada nozīmīgākie Liepājas kultūras un sporta pasākumi.

Kalendāra cena - Ls 3,40. Kalendāra makets pievienotajā failā.

"Prieks, ka Liepājas kalendārs nācis klajā tieši valsts svētku priekšvakarā, un liepājnieki to var pasniegt kā skaistu dāvanu sev Latvijas dzimšanas dienā.

Lai pelēko un vējaino novembri, kad Latvija svin savu 94.gadadienu, padarītu košāku un priecīgāku, Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā katrs apmeklētājs varēs atrast kaut ko sev piemērotu svētku noskaņas radīšanai – gan dažādus suvenīrus un sadzīves priekšmetus ar Liepājas un Latvijas simboliku, gan Latvijas un Liepājas karodziņus un lentītes, ko piespraust pie apģērba, silikona vai auduma aproces ar latvju rakstiem vai Latvijas karoga krāsās, aproču pogas un kaklasaites saspraudes ar karodziņu un daudz ko citu," saka Z. Gaile.
       

Pievieno komentāru

Kultūra