"Tumsas" un Jūlijas Čečerinas kopīgajai dziesmai tapis videoklips 1

Grupa “Tumsa” un pazīstamā krievu dziedātāja Jūlija Čečerina klajā laiduši savas kopīgās dziesmas “Максимум ты” videoklipu, kas tapis Liepājā, Rīgā un Maskavā.

Klipa prezentācija otrdien vienlaikus notika Rīgas krodziņā “Pieci vilki” un Latvijas 1. rokkafejnīcā, kur “Tumsas” Liepājā dzīvojošie dalībnieki Jānis Daugalis, Normunds Kalniņš, Haralds Drekslers un Kaspars Boroduško ar Mārtiņu Freimani un klipa filmēšanas komandu sazinājās caur “skype” palīdzību un webkameru.

Videoklips sākts filmēt nedēļu pēc festivāla “Baltic Beach Party”, Liepājā veikta foto sesija, klips filmēts arī Rīgā, Krievijas puse savu daļu uzņēmusi Maskavā, stāsta J. Daugalis. Viņš piebilst, ka dziesma “Максимум ты” ir par diviem cilvēkiem, kuri nekad dzīvē nav satikušies, varbūt arī nesatiksies, bet tomēr mīl viens otru. Arī grupas “Tumsa” mūziķi ar dziedātāju J. Čečerinu dzīvē vēl nav satikušies. Visa kontaktēšanās notikusi telefoniski un caur “skype”. M. Freimanis dziesmai savas balss partijas iedziedājis Rīgā, J. Čečerina Maskavā.

Videoklips dziesmai tapis Rīgas kinikompānijas “Screen Vision” un Maskavas kompānijas “Pilotazh” sadarbībā. Klipa režisors un idejas autors ir Vladislavs Ščepins.

“Kvalitatīvs klips,” videoklipu vērtē N. Kalniņš, bet pārējie pievienojas, ka gala rezultāts izdevies vienkāršs, bet interesants.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kultūra