Toms Grēviņš sagatavos liepājniekus pavasarim

Sestdien, 14.aprīlī, Liepājas kokteiļbārā "Red Sun Buffet", Pasta ielā 2, viesosies viens no šī brīža stilīgākajiem dīdžejiem – DJ Toms Grēviņš.

Video skatīt šeit.

Pavasarī ir stilīgi būt vairāk vieglprātīgam kā ierasts un, gaidot siltos vakarus, baudīt naktsdzīvi! Tāpēc šajā nedēļas nogalē Liepāju būs "okupējuši" Radio 101 dīdžeji. Kamēr daļa Liepājā viesosies Tuborg "Spring Tour" ietvaros, tikmēr "Brokastu šova" vadītājs, klausītāju modinātājs Toms Grēviņš jeb Grē savus fanus pavasarim sagatavos kokteiļbārā Red Sun Buffet.

Toms Grēviņš "bufetē" uzstāsies jau otro reizi. Pirmoreiz viņš iegrieza pamatīgas dejas grupas "Instrumenti" pēckoncerta ballītē. Šoreiz Toms parādīs kas ir un kas nav "trendīgi" šajā pavasarī!
 
"Bufetē šonedēļ modes un stila nedēļa – pavasara krāsas kokteiļos, tērpos un mūzikā, tāpēc bez Toma Grēviņa iztikt nevar! Viņš šobrīd noteikti ir viens no progresīvākajiem radio dīdžejiem un nosaka mūzikas gaumi mūsdienīgo jauniešu vidū Latvijā," komentē kokteiļbāra Red Sun Buffet mārketinga speciāliste Laura Stūrīte.

Pievieno komentāru

Kultūra