Tomass Kleins un Buks ieraksta kopīgu dziesmu

Vecais, labais Liepājas roks turpina dzīvot. Grupas Līvi bijušais ģitārists un dziesmu autors Tomass Kleins uzaicinājis uz sadarbību mūzikla "Dzimuši mūzikai" dalībnieku un LNT šovā iepazīto Jāni Buķeli jeb Buku, un studijā tapusi jauna dziesma "Visi ceļi ved uz mājām", vēstīts portālā doremi.lv.

Dziesmas mūziku rakstījis T. Kleins, bet tekstu Guntars Račs.  Dziesmu kopā ar T. Kleinu un Buku studijā pie Mārtiņa Burkevica ierakstījuši liepājnieki – bundzinieks Vilnis Krieviņš, basģitārists Mārtiņš Burkevics un taustiņu instrumentālists Juris Kristons. Buka vokālus ierakstīja, kā arī dziesmas galējo versiju savā studijā pabeidza, Artūrs Palkevičs.

Tomass Kleins: "Es esmu apmierināts ar rezultātu. Bukam ir viss, kas vajadzīgs kārtīgam latviešu rokmūzikas dziedātājam un viņš ir arī gana elastīgs, lai pielāgotos atbilstošai dziesmai. Viņš arī ir no Kurzemes puses un strādājot pie dziesmas mums nebija nekādu domstarpību. Ļoti labprāt sadarbošos ar viņu arī nākotnē rakstot jaunas dziesmas."

Buks: "Kurš gan nezina Tomasu Kleinu! Manās acīs Tomass ir Latvijas roka leģenda. Es esmu liels "Līvu" fans, tāpēc zinu viņu jau no tiem laikiem. Vēlāk arī no grupas Fomins & Kleins laikiem. Manuprāt, tas bija ļoti veiksmīgs projekts. Mīļākā Tomasa dziesma līdz šim bija  "Muzikants".  Runājot par jauno dziesmu, tad mani uzrunāja šīs dziesmas teksts. Tas būtībā ir par mani. Arī es uzskatu, ka nekad nav par vēlu, lai sāktu kaut ko darīt un ietu pretī nezināmajam. Dzīve sākas katru rītu kā atveram acis. Dziesma ir par to, ka nevajag baidīties no nezināmā. Klausi savai sirdij un ej uz priekšu. Ja mēs paši esam pārliecināti un droši par to, ko darām, un, lai arī cik tālu mēs neietu, vienmēr mācēsim atrast ceļu uz mājām."

Jauno dziesmu iespējams noklausīties šeit .

Pievieno komentāru

Kultūra