Tirdzniecības nams "Kurzeme" aicina uz zīmējumu izrādi bērniem "Vilks"

Sestdien, 26. martā, Liepājas tirdzniecības nams "Kurzeme" aicina ikvienu interesentu uz pavasara atnākšanas svētku svinēšanu! Pulksten 13 bērni varēs piedalīties Zīmējumu teātra izrādē ”Vilks”, savukārt no pulksten 14 būs jautrošanās ar Lieldienu zaķi, informē “Kurzemes” mārketinga vadītāja Alīna Skangale.

"Ir tik pašsaprotami, ka teātrī tiek dejots un dziedāts, taču iestudējumu, kuros uz skatuves notiek zīmēšana, ir par maz," saka "Zīmējumu teātra" dibinātājs Klausītājs.

Tos, kas vilka nebaidās, Zīmējumu teātris aizraus valodu mīklās un spēlēs, teikās un pasākās, dziesmās, rotaļās un uz baltās sienas uzburtos krāsu zīmējumos, atklājot vilka tikumus un netikumus, un cilvēku prasmi ar tiem sadzīvot. Izrāde „Vilks” sākas ar baltu un tīru telpu, un nepilnas stundas laikā pārtop krāsainā gleznā, kas teju kā multfilmā saplūst un kustas līdzi aktieru stāstiem.

Līdzās gleznotājai Andai Lācei un aktieriem Martai Ančevskai, Kārlim Krūmiņam un Varim Klausītājam, izrādē piedalās arī paši bērni, kas tiek aicināti uz skatuves zīmēt un spēlēties kopā ar aktieriem.
   
    No plkst. 14:00 būs iespēja jautroties ar Lieldienu zaķi, apgleznot sejas, ar ko vien sirds kāro, veidot maskas, nofotografēties īpašā fotostūrīti kopār zaķi, draugiem vai ģimeni.

Pasākums notiks TN „Kurzeme” pirmajā stāvā. Ieeja - brīva.

Pievieno komentāru

Kultūra