Tirdzniecības namā "Kurzeme" būs Zāļu dienas ielīgošana

Tuvojoties svētkiem, kad visgarākai dienai seko visīsākā nakts, Liepājas tirdzniecības nams "Kurzeme" trešdien, 22. jūnijā, no pulksten 13 līdz 15 aicina uz Zāļu dienas ielīgošanas svētkiem.

Ielīgošanas pasākumā ikvienam būs iespēja piedalīties vainagu pīšanā, kas ir viens no nozīmīgākajiem svētku elementiem. Būs iespēja uzzināt par ziedu un augu simbolisko nozīmi, kā arī ieklausīties viedās zāļu sievas padomos un ticējumos. Radošajās darbnīcās varēs izveidot savu veiksmes un laimes amuletu, izmantojot senlatviešu maģiskās zīmes, informē tirdzniecības nama "Kurzeme" mārketinga vadītāja Alīna Skangale.

Lai daiļā dzimuma pārstāves šajos svētkos būtu jo īpaši skaistas, meistare apmācīs ikvienu, kā padarīt savu izskatu neatvairāmu, pinot matu pīnes un bizes. Mazie apmeklētāji tiks iepriecināti ar sejiņu apgleznošanu ar īpašiem Līgo svētku motīviem, kā arī zelta tetovējumiem, kas ir pēdējo vasaras sezonu modes hīts.

Ielīgošanas pasākumā ikvienam būs iespēja piedalīties Līgo svētkiem veltītos konkursos un sacensībās, kurās būs iespējams laimēt vērtīgas balvas!

Līgo svētku ietvaros, tirdzniecības nama veikali būs parūpējušies arī par īpašām atlaidēm un piedāvājumiem.

Pievieno komentāru

Kultūra