Tirdzniecības centrā "XL Sala" notiks 1. septembra svinības

Uzsākot jauno mācību gadu, Liepājas tirdzniecības centrs “XL Sala” ielūdz ikvienu uz 1. septembra svinībām! Sestdien no pulksten 13 līdz 15 notiks aizraujošas un radošas mācību stundas, ar izglītojošām viesstundām ciemosies arī Valsts policijas pārstāvji un kinologs ar suņiem. Superskolas absolventi saņems liecības un gaisīgus pārsteigumus no tirdzniecības centra “XL Sala”. Pasākums notiek bez maksas, informē pasākumu aģentūras "Lemon Pepper Events" vadītāja Laura Škuberte-Sudmale.

1. septembra svinībās mācību stundas būs veidotas tā, lai vēl pagūtu sagatavoties skolas gaitu uzsākšanai un svinēšanai. Aizraujošu un radošu mācību stundu laikā bērni varēs izgatavot apsveikuma kartiņas, kuras uzdāvināt mīļākajiem skolotājiem, vecākiem, draugiem vai pašiem sev pirmajā skolas dienā. Savukārt, lai lasot grāmatu, vienmēr atšķirtu pareizo lapaspusi, būs iespēja uztaisīt grāmatzīmi – pūci, kas izsenis bijis gudrības simbols.

Ar izglītojošām viesstundām ciemosies Valsts policijas pārstāvji un to atraktīvie tēli Runcis Rūdis un Bebrs Bruno, kas bērniem interaktīvā veidā atgādinās un iemācīs, kā droši doties uz skolu un kādi drošības pasākumi jāievēro. Turklāt ar sava darba specifiku un patreiz apmācāmiem dienesta suņiem klātesošos iepazīstinās kinologs.


Pievieno komentāru

Kultūra