Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tējas istabā varēs nonākt aizspogulījā

Radošajā telpā Tējas istaba (Fr. Brīvzemnieka ielā 28) 8. decembrī plkst 12:30 Jums, ik katram un ikvienam būs iespēja nonākt aizspogulījā piedaloties Elitas Vansovičas gleznu un ilustrāciju Izstādes "AIZSPOGULIJĀ" atklāšanā.

Izstādi kuplinās visnotaļ ģimenisks pasākums  Stāsti nu pasaku!
 
Pasākumā paredzēts:

Iepazīšanās ar grāmatas "Pasaku dziedinošais spēks" mākslinieci Elitu Vansoviču, viņas darbiem; pasaku radīšana un pašsacerēto pasaku izspēlēšana.

Pasākumā būs iespēja bērniem kopā ar vecākiem sākt rakstīt savu pirmo pasaku grāmatu. Izmantojot mākslinieces zīmētos pasaku tēlus  (izveidotās pasaku kārtis) kopīgi iepazīsimies ar pasaku sižetiem, sacerēsim savu pasaku, zīmēsim, krāsosim un izspēlēsim savu sacerēto pasaku.

Aicināti bērni vecumā no 4  - 100 gadiem, arī vecāki un vecvecāki, kuri kopā ar bērniem interesanti un saturīgi pavadīs sestdienas priekšpusdienu.
 
Pasākumu vadīs grāmatas "Pasaku dziedinošais spēks" autore, psiholoģe Iveta Gēbele.

Dalības maksa Ls 1,50 no katra pasakas rakstītāja (materiālu izmaksu segšanai).

Tējas istaba

Pievieno komentāru

Kultūra