TC "Ostmala" apskatāma fotogrāfa Aigara Hibnera izstāde "Aiz priekškara"

No 26. augusta plkst.16 TC "Ostmala" apskatāma Aigara Hibnera izstāde "Aiz priekškara". Tajā aplūkojamas fotogrāfijas, kas tapušas fotogrāfam gadu strādājot Liepājas teātra aizkulisēs, informē teātra literārā padomniece Zanda Borga.

"Vēlējos parādīt, kas notiek teātrī, kad durvis ir slēgtas skatītājiem, lai viņi saprastu, kāds milzīgs darbs tiek ieguldīts katras izrādes tapšanas procesā," uzsver A. Hibneris.

Fotogrāfa arhīvā atrodas vairāk nekā 30 000 fotogrāfijas, kas tapušas esot klāt mēģinājumos, izrādēs, teātra ikdienā – izstādē aplūkojama vien neliela daļa no visām tapušajām fotogrāfijām.

Šī izstāde ir kā nelieli ievadvārdi grāmatai par Liepājas teātri, kuras atklāšana paredzēta mūzikla "Pūt, vējiņi!" pirmizrādes dienā 11. novembrī.

Izstādē apskatāmas fotogrāfijas no izrādes "Hanana" aizkulisēm, izrāžu "Vestsaidas stāsts", "Ragana" un "Pūt, vējiņi!" mēģinājumiem u.c.

Dažu fotogrāfiju autors ir A. Hibnera dēls Georgs Viljams Hibneris, kurš jau no mazotnes iet tēva pēdās.

Ikvienam apmeklētājam būs iespējams nobalsot par savu iecienītāko fotogrāfiju – izstādes beigās viens no vērtētājiem saņems ielūgumu uz sezonas pirmo pirmizrādi "Ģimenes lietas".

Izstāde TC "Ostmala" būs aplūkojama līdz septembra vidum.

Pievieno komentāru

Kultūra