TC "baata" notiks nacionālā kaķu izstāde

Sestdien, 30. aprīlī, tirdzniecības centra "baata" 2. stāvā norisināsies nacionālā kaķu izstāde "Dzintara Kaķis", kas apmeklētājiem dos iespēju apskatīt ap 40 dažāda vecuma (no kaķēna līdz senioram) un šķirņu kaķu. Vairums no izstādē apskatāmajiem eksponentiem būs kaķi, kuri jau guvuši panākumus – dažādu konkursu un izstāžu uzvarētāji, informē mārketinga speciāliste Baiba Indriksone.

Izstādes laikā tiks piedāvāts arī īpašs pasākums bērniem "Kids & Kittens" – bērni un kaķēni. Tas ir atraktīvs pasākums, kurā bērni un viņu vecāki iepazīstas ar dažādām kaķu šķirnēm, mācās lojāli izturēties pret dzīvniekiem, piedalās zīmējumu konkursā un uzzina daudz jauna par kaķiem.

Savukārt pašiem kaķiem būs konkurss "Dzintara Kaķis", kurā žurija, vērtējot kaķus ar dzintara krāsas kažoku, acīm un īpašiem dzintara aksesuāriem, izvēlēsies izstādes laureātu – Dzintara Kaķi. Izstādes izskaņā varēs vērot noslēguma pasākumu "Best in Show".

Nacionālā kaķu izstāde TC "baata" būs apskatāma no plkst.11 līdz 15. Izstādes organizētāji ir klubs "Cat’s Meow". Izstādē piedalīsies Britu īsspalvu kaķi, Burmas, Krievu zilie, Eksotiskie, Persieši, Sibīrijas, Skotu nokareno ausu kaķi, Taizemes un citas populārākās šķirnes, piedalīsies eksponenti ne tikai no Latvijas, bet arī no Lietuvas.

Pievieno komentāru

Kultūra