TC "baata" Lieldienas sāksies ar šķirnes trušu izstādi

Sestdien, 23. aprīlī, tirdzniecības centrā "baata" Lieldienu pasākumu laikā darbosies tradicionālais Latvijā ražotās pārtikas tirdziņš un norisināsies Svētku koncerts ar dejām, dziesmām un rotaļām, informē mārketinga speciāliste Baiba Indriksone.

Bet jau no piektdienas TC "baata" aicina visus apskatīt mājas mīluļu - trušu izstādi.

Tirdziņa apmeklētājiem tiks piedāvāts plašs Latvijā ražotās produkcijas klāsts, ko varēs iegādāties par ražotāja cenām, būs medus un bišu produkti, pašcepta maize, cepumi, rauši un piparkūkas, fasēti rudzu un kviešu milti, lauku piena produkti, mājās gatavoti sieri, gaļas kūpinājumi un žāvējumi, svaigas un kūpinātas zivis, dažādu šķirņu bioloģiski audzēti āboli un bumbieri, augļu un ogu marmelāde, smiltsērkšķu produkti, svaigas bērzu sulas, kā arī citi vietējie ražojumi. Būs nopērkami arī vietējie salāti, loki un citi pirmie pavasara vitamīni. Dalību tirdziņā jau apstiprinājuši vairāk kā 20 Latvijas pārtikas ražotāji un zemnieku saimniecības.

Pārtikas tirdziņa darba laiks no plkst.9 līdz plkst.17. Pieteikt dalību tirdziņā ikviens Latvijas pārtikas ražotājs vai zemnieks var līdz 21. aprīļa pulksten 10, piezvanot pa tālruni 26477360.

No plkst.12 līdz plkst.13 TC "baata" 1.stāvā notiks svētku koncerts, kurā uzstāsies "Vaduguns" mazie dejotāji (vadītāja Valda Grīnfelde) un vokālais ansamblis "Gaismiņa" (vadītāja Dzintra Orba).  

Latvijā audzēto šķirnes trušu izstāde TC "baata" 2. stāvā būs atvērta no 22. līdz 25. aprīlim. Izstādē būs apskatāmas tādas trušu šķirnes kā Burgundas, Lielais gaišais sudrabotais, Kalifornijas, Vīnes zilpelēkais, Lielā Šinšila un citu šķirņu pārstāvji. Izstādes organizētāji ir Latvijas šķirnes trušu audzētava "Poriņi".

Pievieno komentāru

Kultūra