TC "baata" decembrī piedāvās plašu svētku programmu

Līdz ar svētku eglītes iedegšanu tirdzniecības centrā „baata” ienākusi svētku noskaņa un sācies Ziemassvētku gaidīšanas laiks.

Decembrī TC „baata” liepājniekiem  un pilsētas viesiem piedāvās apmeklēt tradicionālos svētku pasākumus, tādus kā  Ziemassvētku tirdziņi,  koncerti, radošās darbnīcas un Svētku eglīti bērniem, turklāt visus pasākumus varēs apmeklēt bez maksas.

Šajā nedēļas nogalē un arī turpmāk katru sestdienu līdz pat Ziemassvētkiem apmeklētājus priecēs Latvijā ražotās pārtikas tirdziņš, kas piedāvās plašu mājas apstākļos ražotu produktu klāstu.

Izjust svētku noskaņu aicinām uz Svētku koncertiem  8.decembrī plkst.12.00, kad muzicēs bērnu un jauniešu pūtēju orķestris "Liepāja” diriģenta Valerija Šestilovska vadībā ar koncertprogrammu "Mūzika - mūsu sirds valoda" un 15.decembrī plkst.12.00 saksofonu ansamblis Valerija Šestilovska vadībā un Lindas Rozentāles vadītais salonmūzikas ansamblis ar svētku programmu „Mēs daiļu sapņu pasauli ap sevi radīt sākam”. Savukārt 23. un 24.decembrī plkst.12.00 aicinām baudīt pazīstamās Ziemassvētku melodijas, kur divos dažādos koncertos dažādos sastāvos muzicēs Liepājas muzikālie jaunieši.  

16.decembrī plkst.12.00 visi mazie un lielie liepājnieki tiek aicināti uz TC „baata” Ziemassvētku eglīti bērniem, kur notiks kopīga Ziemassvētku vecīša sagaidīšana, būs jautras rotaļas, dejas, dziesmas, pārsteigumi un dāvaniņas. Pasākuma īpašie viesi būs PII „Kāpēcītis” mazie dejotāji Dzintras Rabovičas vadībā un vokālais ansamblis „Dziedošās Podziņas” Anetas Jansones vadībā.

15.un 16.decembrī no plkst.10.00 līdz 16.00 TC „baata” darbosies Bērnu un jauniešu biedrības "Liepājas Jaunie Vanagi" organizētā ikgadējā Labdarības akcija, kuras laikā ikviens interesents var izgatavot sveiciena dāvaniņu tiem, kuri Ziemassvētkos ir vieni. Pēc pasākuma, sveicieni tiks nogādāti vientuļajiem cilvēkiem, kopā ar priekšnesumu. Nāc un izgatavo sveicienu arī Tu!

Pievieno komentāru

Kultūra