Tautas deju kolektīvi aicina uz 18. novembra svētku koncertu

Valsts svētkos, 18. novembrī, pulksten 15 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē pulcēsies tautas deju kolektīvi, lai ikvienam liepājniekam un pilsētas viesim sniegtu krāšņu svētku koncertu ''Vējā augušam kokam stipras saknes''. Ieeja pasākumā ir bez maksas, informē koncerta veidotāji.

Reiņa Kaudzītes rakstītais ''Vējā augušam kokam stipras saknes'' ir ne tikai stāsts par Latviju, bet par ikvienu no mums. Latvija nav tikai kontūra kartē, Latvija esam mēs! To apliecinot, vairāk kā simts četru dažādu paaudžu liepājnieki ir sagatavojuši svētku koncertu, kurā tiks izdejotas un izdziedātas viņuprāt svarīgākās vērtības, kas veido saliedētas ģimenes un stipru Latviju.

Projekta vadītāja Selēna Vasiļjeva atklāj: ''Tie ir mūsu senči, kas ieaudzējuši zemē stipras saknes, tās ir mūsu ģimenes, kas vētras laikā paliek stipras, tie esam mēs paši, kas var ļaut kokam uzziedēt! Un paaudžu sadarbība, vienlīdzība un kopība, manuprāt, ir viens no stipras valsts noslēpumiem.''

Skatītājiem koncertā būs iespēja baudīt gan dažādu paaudžu deju kolektīvu priekšnesumus, gan arī bērnu un jauniešu vokālās studijas ''Pērlītes'' (vadītāja Iveta Logina) muzikālu sveicienu. Koncertā svētku prieku deju soļos radīs Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvi ''Kvēle'' (vadītāja Ingrīda Lūka) un ''Vaduguns'' (vadītāja Kristīne Jaunbrūna), Tautas deju ansamblis ''Rucavietis'' (vadītājs Justs Celms), senioru deju kolektīvs ''Sidrabvilnis'' (vadītāja Ingrīda Lūka) un bērnu deju kolektīvs ''Krustiņi'' (vadītāja Inta Āboliņa).

Pievieno komentāru

Kultūra