Svētdien iedegs rotājumus Liepājas Ziemassvētku eglē

Pārsteigumu un mazliet burvestības pilna Liepājā būs 2. decembra svētdiena, kad iemirdzēsies krāšņā Ziemassvētku egle. Šajā dienā Liepājā būs radošās darbnīcas, lielais masku gājiens un neparastiem notikumiem piepildīts koncerts Rožu laukumā.

Siltās drēbēs tērpušies uz pirmajiem ziemas priekiem Liepājā ielūdz Lielmutis Fricis un Lielmute Marta. Viņi ir atgriezušies no atvaļinājuma un aicina ikvienu 2. decembrī no pulksten 12:00 līdz 16:00 uz Ziemassvētku radošajām darbnīcām Liepājas Latviešu biedrības namā. Ikviens varēs savām rokām izveidot noformējumu Ziemassvētkiem, sagatavot dāvanas saviem radiem un draugiem. Liepājā viesosies "Dansukker", piedāvājot apgleznot piparkūkas.

Jau vairākus gadus Liepājas Bērnu un jauniešu centrs organizē Lielo masku gājienu, kurā aicināts piedalīties ikviens liepājnieks. Masku gājiens sāksies pulksten 15:20 no Liepājas Olimpiskā centra. Dalībnieki aicināti pulcēties jau laicīgi. Masku gājiens cari pilsētai virzīsies uz Rožu laukumu, kur gājiena dalībniekus sagaidīs pārējie liepājnieki.

Ziemassvētku egles rotājumus iedegs koncerta laikā, kas sāksies pulksten 16:00. Koncertā uzstāsies Andris Ērglis, Līga Miteniece, Jānis Strazds un bērnu vokālā studija "Pērlītes". Lielmutis Fricis un Lielmute Marta aicina visus iemācīties dziesmiņu "Eglīte", jo tikai tad, ja visi skaļi dziedās, eglē varēs iemirdzēties rotājumi. Koncertā Liepājā viesosies arī iluzionisti "Pecolli".

Pēc koncerta pulksten 16:35 visi masku gājiena dalībnieki pulcēsies pie Latvijas 1. Rokkafejnīcas uz apbalvošanas pasākumu. Savukārt pulksten 17:00 Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs visus aicina uz koncertu visai ģimenei "Mēs te ap eglīti" Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē.

Krista Kalnarāja – LPPI "Kultūras pārvalde" attīstības projektu vadītāja

Pievieno komentāru

Kultūra