"Summer Sound" uzstāsies Dzelzs Vilks, Pienvedēja Piedzīvojumi, Dzeltenie Pastnieki un Jumprava

Grupa Dzelzs Vilks, kas nesen svinēja divdesmit gadu jubileju, šā gada sākumā jau sesto reizi saņēma Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvu par labāko rokmūzikas albumu – Dzīvnieks Pilsētā. Koncerts būs īpašs, jo SUMMER SOUND LIEPĀJA 2012 būs vienīgais šīs vasaras festivāls Latvijā, kurā uz skatuves kāps Dzelzs Vilks. Jau pašlaik tiek gatavota aizraujoša, ausīm un acīm baudāma rokmūzikas izrāde.

Festivālā uzstāsies arī jau astoņpadsmit gadus nemainīgā sastāvā muzicējošā alternatīvā roka/grandža grupa Pienvedēja Piedzīvojumi, kuras pirmais koncerts notika 1994. gadā, tieši Liepājā.

Uzstāsies arī leģendārie pašmāju jaunā viļņa un regeja pionieri – Dzeltenie Pastnieki. Atšķirībā no divām iepriekšminētajām, pastniekiem šī būs pirmā uzstāšanās festivālā SSL un pirmā uzstāšanās Liepājā, pēdējo piecu gadu laikā.

Bet kā muzikāli, tā arī vizuāli iespaidīgu koncertšovu sagatavos pašmāju sintipopa giganti Jumprava, kas februārī priecēja fanus ar itin gaisīgo atgriešanās singlu "Gaiss". Arī Jumpravai šī būs pirmā uzstāšanās festivālā SSL.

Pievieno komentāru

Kultūra