"Summer Sound Liepāja" nominēts Eiropas Labākā Jaunā festivāla balvai

"Summer Sound Liepāja" organizētāji ziņo, ka festivāls nominēts Labākā Jaunā festivāla (Best New Festival) balvai, kur pamatojoties uz Eiropas festivālu apmeklētāju balsojumiem tiks noteikts šī gada Eiropas labākais jaunais festivāls.

Festivāla rīkotāji aicina balsot par festivālu interneta vietnē http://eu.festivalawards.com un saņemt iespēju laimēt divas biļetes uz visiem uzvarējušajiem Eiropas festivāliem. Nobalsot būs iespējams līdz 6. decembra pēcpusdienai. Uzvarējušie festivāli tiks paziņoti European Festival Awards ceremonijā, kura notiks nākamā gada 11. janvārī Nīderlandē.

"Festival Awards Europe" ir organizācija, kas katru gadu, pēc balsotāju un žūrijas vērtējuma, apbalvo Eiropas labākos festivālus, ar mērķi veicināt lielu, mazu, jaunu un arī jau sevi pierādījušu festivālu atpazīstamību. Visiem balsotājiem ir iespēja piedalīties izlozē, kuras uzvarētājs tiks pie divām biļetēm uz visiem savās kategorijās uzvarējušajiem festivāliem.

Festivāls šī gada 22. un 23 jūlijā Liepājā notika pirmoreiz. Katrā dienā festivālu apmeklēja ap 20 000 cilvēku. Nākošgad festivāla vārti vērsies 6. jūlijā plkst 17 un festivāls notiks līdz 8. jūlija plkst.6 rītā. Biļetes uz nākamā gada festivālu ir pieejamas visās Biļešu Servisa kasēs jau šobrīd.

Pievieno komentāru

Kultūra