Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Summer Sound Liepāja 2011" pirmo dienu apmeklē 20 tūkstoši cilvēku

Festivāla „Summer Sond Liepāja 2011” idejas autors un organizētājs Uldis Akselrods atzīst, ka prognozes ir piepildījušās un jau pirmajā dienā no lietus nenobijās apmēram 20 tūkstoši cilvēku.

„Patiess prieks par apmeklētāju lielo interesi un jāatzīst, ka pēc 22:00 cilvēku interese bija vislielākā, jo tieši tad lietus bija beidzies un tuvojās „Guano Apes” uzstāšanās” – atzīst Uldis Akselrods. Šobrīd telšu pilsētiņas iemītnieki bauda bezmaksas brokastis, ko piedāvā AXA un festivāla organizētāji veic sagatavošanās darbus, lai arī šovakar apmeklētāji varētu baudīt festivālu.
 
Festivāls „Summer Sound Liepāja 2011” pierādīja, ka lietus nav šķērslis tam, lai cilvēku atpūstos un novērtētu profesionālu mākslinieku uzstāšanos. Jau no pulksten 17:00 tika vērti festivāla vārti un teritoriju pamazām sāka apgūt pirmie apmeklētāji.

Vislielāko uzmanību neapšaubāmi piesaistīja mākslinieki no Vācijas „Guano Apes”, kas iepriecināja daudzus tūkstošus skatītāju. Mākslinieki atzina, ka viņiem prieks uzstāties tādā skaistā pilsētā un koncertu sniegt pašā jūras krastā. Ovācijas bija lielas un cilvēki izbaudīja grupas solistes Sandras Nesičas (Sandra Nasic) spēcīgo vokālu.

Ļoti daudzi apmeklētāji novērtēja arī Jūrmalas parka teritorijas klusināto atmosfēru, kur festivālu „Summer Sound Liepāja 2011” varēja baudīt nedaudz mierīgākā gaisotnē.
 
Festivāla organizētājs Uldis Akselrods aicina uz festivālu arī šovakar, jo uzstāsies daudzi pašmāju un ārvalstu mūziķi, kā arī atgādina, ka mājaslapā: www.summersound.lv ir publicēta visa noderīgā informācija par iekļūšanu festivālā, piedāvātajām atpūtas iespējām un grupu uzstāšanās laikiem. 

Pievieno komentāru

Kultūra