"Summer Sound" izziņo "Fantasy Garden" māksliniekus

Uz "Fantasy Garden" skatuves, kas atradīsies parka teritorijā un būs īpaša ar savu intīmo un nedaudz mistisko atmosfēru, kāps tādi mākslinieki, kā "Ewert and the Two Dragons", "Nive Nielsen & The Deer Children", IIRIS, "Spaceships Are Cool" un citi.

Vieni no skatuves galvenajiem māksliniekiem būs indie folk mūzikas apvienība Ewert and the Two Dragons. Debijas albumu The Hills Behind The Hills grupa izdeva 2009. gadā, bet šī gada aprīlī klajā nāca grupas otrais albums Good Man Down, kuru izdod mūzikas ierakstu izdevniecība I Love You Records no Latvijas. Grupa sniegusi koncertus visās Baltijas valstīs, kā arī citviet pasaulē.

Ziemeļamerikas kontinentu uz Fantasy Garden skatuves pārstāvēs Nive Nielsen & The Deer Children – folkmūzikas apvienība no Grenlandes, ar eskimosu meiteni priekšgalā. Grupai nesen iznācis debijas albums Nive Sings. Šovasar grupa aktīvi koncertē festivālos abās Atlantijas okeāna pusēs.

Ar izcilu popmūziku, kurā savijas elektronika, etniskās un indie mūzikas izīmes, festivāla apmeklētājus uz Fantasy Garden skatuves priecēs 20 gadus vecā dziedātāja IIRIS no Igaunijas. IIRIS tiek uzskatīta par vienu no pēdējā laika nozīmīgākajām Igaunijas popmūzikas eksportprecēm.

Savu dalību festivālā, uz Fantasy Garden skatuves apstiprinājis arī dziesminieks no Austrijas Chris Magerl, alternatīvās mūzikas apvienība Siriustar un elektroniskās indie pop mūzikas grupa Spaceships Are Cool, kā arī liels skaits vietējo mākslinieku -- Goran Gora & The Yrs, Riga Metro, Alise Joste, Gaujarts, Soundarcade u.c.

Kā zināms, festivāls Liepājā notiks no 22. līdz 23. jūlijam.

Plašāka informācija šeit.

Pievieno komentāru

Kultūra