Studenti atkal dejos ar pasniedzēju

Arī šogad, tāpat kā pagājušajā studiju gadā, Liepājas Universitātes Studentu padome (LiepU SP) rīko deju pasākumu "Dejo ar pasniedzēju". Līdz 18. septembrim ikviens LiepU mācībspēks, darbinieks un students tiek aicināts pieteikt savu dalību, informē Liepājas Universitātes Studentu padomes Sabiedrisko attiecību virziena vadītāja Karlīna Mikne.

Deju pasākums tiek organizēts otro gadu, un tā mērķis ir saliedēt LiepU studentus, mācībspēkus un darbiniekus pozitīvā gaisotnē. Visiem dejot gribētājiem būs iespēja apgūt jaunus valša deju soļus, kā arī pēc izvēles šova dejas, tautiskās dejas, latīņamerikāņu dejas, laikmetīgās vai mūsdienu dejas profesionālu pasniedzēju pavadībā.

Deju pāriem būs iespēja mēnesi gatavoties fināla koncertam, kas norisināsies novembrī. Deju pasākuma pirmo trīs vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar īpaši veidotām trofejām – stikla kurpītēm.

Pasākuma organizatori dejot gribētājus aicina pieteikties uz e-pastu: dejoarpasniedzeju@gmail.com, norādot savu vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi.

Pievieno komentāru

Kultūra