Spraigi aizvadīts Liepājas amatieru boulinga čempionāta otrais posms

Otrdien, 10. Aprīlī, norisinājās šīs sezonas otrais individuālais boulinga turnīrs Liepājā “Dzintara boulingā”(Peldu iela 66). Turnīrā varēja piedalījās ikviens interesents un boulinga spēles cienītājs, kurš vēlējās izkustēties pēc garās darba dienas.

Turnīra apakškārtas spēlēs līdera pozīcijās izvirzījās vairāki dalībnieki, tādēļ bija grūti prognozēt tieši, kuri individuālā boulinga turnīra spēlētāji iekļūs fināla sastāvā. No turnīra pirmās kārtas labākie 8 spēlētāji sacentās trijās fināla spēlēs. Finālā pēc visu spēļu saskaitītajiem punktiem izkristalizējās šī turnīra godalgoto vietu ieguvēji.

Pirmās vietas ieguvējs – Edmunds Milašus ar 548 punktiem, otrās vietas ieguvējs ir Pāvels Goroško ar 539 punktiem un trešās vietas ieguvējs ir Juris Kibaļčičs ar 516 lielu punktu skaitu. Turnīra labākais spēles rezultāta īpašnieks bija Edmunds Milašus, kas fināla kārtas pēdējā spēlē ieguva 221 punktus.

Šī turnīra atbalstītāji- Liepājas sporta pārvalde, Cēsu alus, Liepājas Olimpiskais centrs un Windcut  barber shop.

Nākamais turnīrs notiks 19. Aprilī, kurā būs īpaši pārsteigumi. Šis turnīrs būs komandu boulingu turnīrs, kurā var ņemt dalību ikviens liepājnieks vai pilsētas viesis, spēlējot kopā ar savu uzņēmuma komandu.

Nākošais individuālais turnīrs notiks 8. maijā “Dzintara boulingā”, Liepājā Peldu ielā 66, kurā var ņemt dalību ikviens liepājnieks, vai pilsētas viesis, kurš, ir sasniedzis 18 gadu vecumu. Izaicinām ikvienu interesentu piedalīties “Dzintara boulinga” organizētajos turnīros.

Vairāk informācija par nākamo turnīru var atrast “Dzintara boulings” mājas lapā – www.dzintaraboulings.lv un www.facebook.com sociālajā tīmeklī Dzintara boulinga lapā, kā arī zvanot pa tālruni 26669440.

Pievieno komentāru

Kultūra