"Spiritual front" koncertēs Liepājā

Pirmo reizi kopš pagājušā gada festivāla „Laba daba”, 20. aprīlī  Latvijā viesosies itāļu neo-tango un post-folk meistari „Spiritual front”.

„Spiritual front” tiek uzskatīti par unikālu parādību modernajā folk un post-industriālajā mūzikā, sajaucot daudz dažādus mūzikas novirzienus un tradīcijas. Pati grupa savu stilu dēvē par suicide nihilist pop, taču tajā saklausāmas folkmūzikas, akustiskā roka un tango dvesmas. Mūzikas apskatnieki un žurnālisti, aprakstot „Spiritual front” daiļradi, bieži lieto arī apzīmējumu mafia folk.

Lai arī apvienība nekad nav guvusi plašu atzinību un to dziesmas nav bijušas iekļautas populārāko skaņdarbu topos, „Spiritual front” dziesmu salikumi un kopējā skaņdarbu noskaņa garantējusi viņiem savdabīgu kulta statusu tumšās un folk mūzikas klausītāju aprindās.

Citu starpā, grupas dziesmu tekstus iedvesmojuši pazīstamā itāļu režisora Pier Paolo Pasolini un rakstnieka Marķīza De Sada darbi.
    
Latvijā „Spiritual front” viesosies jau trešo reizi un pēdējoreiz šeit bija redzami kā vieni no pēdējiem mūziķiem uz galvenās festivāla „Laba daba” skatuves pagājušā gada 6. augustā.

Piekdienas vakarā uz skatuves kaps arī zviedru apvienība “MAD LEE RIOT”. Grupu “MAD LEE RIOT” var raksturot kā 100% patiesu, enerģisku rokmūziķus, kas noteikti patiks “Queens Of The Stone Age” un “Alice In Chains” faniem.

20. aprīlis – Liepāja, FONTAINE PALACE (Dzirnavu iela 4)
ieeja 2 Ls, sākums 22:00

Pievieno komentāru

Kultūra