Spēlē "Erudīts" uzvaras laurus plūc "Trejmeitiņas"

Otrdien, 6. martā, ceturto gadu pēc kārtas Liepājas Universitātes aktu zālē norisinājās Studentu padomes organizētā intelektuālā spēle „Erudīts”. Šogad titulu „Erudīts 2012” ieguva Komunikācijas vadības 1. kursa studentes Laura Balcere, Monta Kurgane un Justīna Varkale, pārstāvot komandu „Trejmeitiņas”.

Meitenes par uzvaru bija patīkami pārsteigtas, taču gandarītas. Kā atzina dalībnieces, viņas priecējusi tēmu dažādība un pasākuma kopējā atmosfēra, kā arī pārdomātie jautājumi, jo tie esot bijuši gan elementāri, gan tādi, par kuriem nācies lauzīt prātu.

Godpilno otro vietu ieguva Jauno mediju mākslas studentu komanda „Sausie rieksti”, savukārt trešajā vietā ierindojās Komunikācijas vadības studentu komanda „Atbilžu bedre”. Kopumā spēlē piedalījās 25 komandas, un dalībnieku vidū bija arī ilggadēji spēles veterāni, kā arī komandas no Liepājas vidusskolām, citām augstskolu filiālēm un organizācijām.

Spēles laikā komandām tika dots uzdevums atbildēt uz jautājumiem par dažādām tēmām. Jautājumi aptvēra tādas tēmas kā vēsture, ķīmija, māksla, kultūra, sports, bioloģija u.c.

Pasākuma atbalstītāji: apgāds „Zvaigzne ABC”, „Liepājas Papīrs”, „Liepājas Teātris”, SIA GAITA veikals „Knopka”, SIA „Sinerta”, ziedu salons „Liziāna”, restorāns „Barons Bumbier’s”, „Dzintara Boulings”, „AXA”, „Red Bull”.

Informāciju sagatavoja:
Andra Jurgelāne
Liepājas Universitātes Studentu padomes Sabiedrisko attiecību virziena vadītāja p.i.

Pievieno komentāru

Kultūra