Šovakar būs vērienīgs Raimonda Paula koncerts festivālā "Liepājas vasara"

Šovakar, plkst.19 Liepājā, koncertestrādē "Pūt, vējiņi!" festivāls Liepājas vasara turpināsies ar koncertu "Raimonds Pauls un Džordžs Geršvins". Šoreiz festivāla apmeklētāji varēs baudīt Liepājas Simfoniskā orķestra un diriģenta Atvara Lakstīgalas, jauniešu kora "Kamēr..." un diriģenta Māra Sirmā, Intara Busuļa un, protams, paša maestro sniegumu.

Koncerta pirmajā daļā Liepājas Simfoniskais orķestris diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā atskaņos populārā amerikāņu komponista Džordža Geršvina slavenākās kompozīcijas – Amerikāni Parīzē un Rapsodiju blūza stilā. Otrajā no abiem minētajiem skaņdarbiem orķestrim ar īpašu klavieru solo pievienosies Raimonds Pauls. Pirmās daļas noslēgumā uz skatuves kāps arī jauniešu koris Kamēr..., lai kopā ar orķestri un maestro Paulu atskaņotu savulaik Paula rakstīto mūziku filmai Teātris, ko īpaši maestro jubilejas koncertam Rīgā klavierēm, jauktam korim un simfoniskam orķestrim aranžēja komponists Arturs Maskats.
 
Koncerta otrajā daļā Raimonds Pauls kopā ar Intaru Busuli un jauniešu kori Kamēr... diriģenta Māra Sirmā vadībā atskaņos Paula dziesmas no 2007. gadā ierakstītā albuma Pauls / Busulis / Kamēr.... Skanēs gan Mežrozīte, gan Spēļu nakts Duntes krogā, gan citas pazīstamas un klausītāju iemīļotas dziesmas. Tieši šādā izpildījumā šī mūzika izskanēja komponista Raimonda Paula jubilejas koncertā šī gada janvārī arēnā Rīga.

Biļetes uz festivāla "Liepājas vasara" koncertiem meklējiet visās Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās. Iesakām biļetes iegādāties savlaicīgi – to cena, tuvojoties koncertiem, var pieaugt.

Plašāka informācija atrodama festivāla oficiālajā interneta mājas lapā www.liepajasvasara.lv, kā arī www.lso.lv.

Koncertu atbalsta Latvijas dzelzceļš, banka Citadele un Latvenergo.

Pievieno komentāru

Kultūra