Šova "OKartes Skatuve" lielkoncertā būs arī Haris 1

28.decembrī plkst.19:00 LOC Arēnā norisināsies vērienīgs šova „OKartes Skatuve” lielkoncerts. Koncerta organizatori informē, ka uz koncertu nolēmis doties arī „OKartes Skatuves” noslēpumainākais iemītnieks Haris. Kāda loma Harim būs „OKartes Skatuves” lielkoncertā un, vai šova faniem būs iespēja viņu satikt, pagaidām Haris vēl nav izlēmis.

Koncertā skanēs gan uzvarētāju „Jātnieku” hīts „Balle baložos”, gan šova neoficiālā himna, grupas „nu un” dziesma „Cilvēku zoodārzs”, daudzu radio staciju topu līdere, „Zvaigžņu zagļu” dziesma „Uguns kā gaiss”, „4 Vēji” supergrāvējs „Vēl tevi mīlēt”, kā arī grupas „T-Band” un dueta „Kā Viens” lielākie šova radītie hīti.

Grupas „nu un”, „4Vēji”, „T-Band” un „Jātnieki” uzstāsies pilnos sastāvos, grupa „Kā viens” koncerttūrē nolēmuši doties kā duets – savus atbalstītājus priecēs Inga Karpiča un Ivars Kļaviņš, bet grupa „Zvaigžņu Zagļi” koncertēs trijatā – uz skatuves visās pilsētās kāps grupas kodols Marta Ritova, Kikī Pāže un Gints Cālītis.

Biļetes uz lielkoncertu iespējams iegādāties „Biļešu Serviss” kasēs visā Latvijā un Statoil DUS, kā arī internetā www.bilesuserviss.lv.

Biļetes iepriekšpārdošanā ir lētākas. Koncerta nedēļā visas biļetes maksās piecus latus, bet koncerta dienā to norises vietās jau 6 latus.

Vēl tikai šonedēļ klasēm, darba kolektīviem un aktīviem draugiem ir iespēja iegādāties grupu biļetes, kuras viena cena ir 3 lati. Par grupu biļešu iegādi sīkāk var uzzināt, zvanot pa tālruni 67070208 darba laikā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

fakts

"...uz skatuves visās pilsētās kāps grupas kodols Marta Ritova, Kikī Pāže un Gints Cālītis." :D:D:D bet ir Kristīne Pāže :)

pirms 9 gadiem, 2011.12.21 15:29

Kultūra