Šodien TN "Kurzeme" Piparkūku diena

Šodien, 12. decembrī, plkst. 17.00 ar Liepājas Valsts tehnikuma "Piparkūku darbnīcu" tiks atslēgtas durvis uz Ziemassvētku sajūtu krātuvi TN "Kurzeme" 3. stāvā.

Paralēli "Piparkūku meistarotavai" būs iespējams izgatavot eņģelīšu rotājumus eglītei, uzspēlēt īpašo LVT spēli un iemūžināt mirkli fotostūrītī. Plkst. 17.30 radošo darbošanos papildinās E. Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas audzēkņu koncerts.

Šis ir pirmais cikla "Atslēdz sirdi Ziemassvētkiem" pasākums. Nākamais jau rīt, 13. decembrī, kad pēcpusdiena tiks veltīta eņģeļu tēmai, ko plkst. 17.15 papildinās jau savādāks Liepājas mūzikas skolas talantīgo audzēkņu koncerts.

Bet 14. decembrī būsim apsveikumu noskaņās. Darināsim apsveikumus, domāsim jaukus un iespējams pat nedzirdētus vēlējumus, saskaņosim savus pie eglītes skaitāmos pantiņus. Plkst. 17.00 ar koncertiņu uzstāsies "Austrasbērnu" un "Liepājas Jaunatnes centra" ģitāristu ansambļa unikāls izlases apvienojums, kuru vada dziesminieku kustības aktīviste Inese Sērdiene.

Pasākumu laikā būs iespēja baudīt restorāna "Barons Bumbier’s" sagādāto tēju un aktīvākajiem darboņiem dāvaniņas no Kurzemes rūķu maisa, ko piepildīt palīdzēja veikali "Divi Plus", "Cipollino" un "Pus12".

"Īpaši šiem ieskaņas pasākumiem esam iekārtojuši un pielāgojuši telpu 3. stāvā. Mūsu mērķis ir aicināt ne tikai gatavoties svētkiem, bet arī apstāties, ieelpot un baudīt mirkli. Ja nevēlies darboties, atnāc, pasēdi un esi notikumu vidū. Satiecies ar draugiem, parunājies un malko tēju."

Pasākumi ir bez maksas.

Daina Vanaga
TN „Kurzeme” mārketinga daļa

Pievieno komentāru

Kultūra