Šodien "Radio SWH" tiešraide no festivāla "Summer Sound Liepāja 2011"

Šodien no pulksten 15:00 līdz pat pusnaktij „Radio SWH” ētera studija atradīsies pašā festivāla notikumu epicentrā – intervijas ar festivāla dalībniekiem, organizatoriem, īsteniem liepājniekiem, kā arī pieslēgšanās festivāla skatuvēm.

„Radio SWH” festivāla karstajām naktīm ir sarūpējis unikālu un neatkārtojamu DJ uzstāšanos. Piektdien pēc tiešraides beigām uz „Radio SWH” Pitstopa skatuves kāps, pirmo un iespējams arī vienīgo reizi, DJ Guano (Intars Busulis) ar īpaši veidotu divu stundu garu programmu „90-to gadu deju mēsli”. Šis būs absolūts jaunums Intara Busuļa radošajā darbībā. Uzreiz pēc tam līdz pat rītam festivāla apmeklētājus priecēs DJ Taptariņa (Ufo) diskotēka „Stulba mūzika – stulbi komentāri”.  Arī sestdienas naktī visus dejot gribētājus priecēs DJ Guano un DJ Taptariņa izvēlētā mūzika. Kā īpašais viesis sagaidāms arī DJ Roks (Artis Dvarionas). „Radio SWH” pitstopā apmeklētājiem tiks piedāvāta iespēja iestiprināties un arī veldzēt slāpes.

Festivāls „Summer Sound Liepāja 2011" notiks 22. un 23. jūlijā Liepājas pludmalē un parkā. Uz septiņām tematiski atšķirīgām skatuvēm muzicēs vairāk nekā 50 ārzemju un pašmāju grupas, būs koncerti, ballītes, sporta pasākumi un dejas.

Biļetes var iegādāties visās „Biļešu serviss” kasēs visā Latvijā. Divu dienu festivāla biļete šobrīd maksā 16 latus, bet divu dienu biļete ar ieeju telšu pilsētiņā - 18 latus. ISIC karšu īpašniekiem spēkā atlaides.

Pievieno komentāru

Kultūra