Šodien paziņos “Lielās Mūzikas balvas 2010” laureātus

Šodien, 8. martā, pulksten 19 Rīgā, Latvijas Nacionālajā operā norisināsies “Lielās Mūzikas balvas 2010” apbalvošanas ceremonija. Balvai šogad nominēts arī Liepājas simfoniskā orķestra (LSO) mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents Atvars Lakstīgala.

“Lielā Mūzikas balva” ir Latvijas valsts augstākais apbalvojums mūzikā. Atvars Lakstīgala balvai ir nominēts kategorijā “Labākā debija” par sniegumu LSO koncertos. Šajā kategorijā bez A. Lakstīgalas nominēti arī Latvijas Nacionālās operas soliste soprāns Liene Kinča un sitaminstrumentālists Guntars Freibergs.

“Lielās Mūzikas balvas 2010” pasniegšanas ceremonijā Atvars Lakstīgala ar LSO atskaņos noslēguma fragmentu no Riharda Štrausa komiskās operas “Rožu kavalieris”.

“Lielās Mūzikas balvas 2010”pasniegšanas ceremoniju, kā ierasts, tiešraidē atspoguļos LTV1. Tā būs skatāma šodien, 8. martā, pulksten 19 pirms LTV1 ziņu raidījuma “Panorāma” ar turpinājumu pēc tā. To varēs skatīt arī LTV1 interneta mājaslapā. Ceremoniju vadīs Dita Lūriņa un Marts Kristians Kalniņš. Tiešraide pulksten 19 būs klausāma Latvijas Radio 3 “Klasika” ēterā, ko vadīs Rūta Paula.
 
 

Pievieno komentāru

Kultūra