"Sniega karaliene" līksmos Liepājā

Nedēļas nogalē, 22. un 23. decembrī Ziemassvētkus gaidot, Muzikālais teātris ARS NOVA ar mūziklu "Sniega karaliene" viesosies Liepājā, aicinot mazos skatītājus, skolu jaunatni un ģimenes iepazīt mūzikla varoņu Ziemassvētku pasakas piedzīvojumus.

Izrādes noritēs:

22. decembrī plkst. 16.00 Liepājas OC Rožu zālē;

23. decembrī plkst. 12.00 un 16.00 Liepājas OC Rožu zālē.

Jāņa Lūsēna un Ineses Zanderes mūzikls "Sniega karaliene" ir latviešu autoru radīts brīnišķīgs muzikāls stāsts pēc H. K. Andersena populārās pasakas "Sniega karaliene" motīviem. Tā ir Ziemassvētku pasaka par mīlestību, kas vada Gerdu cauri grūtībām, kurās abi bērni kļūst pieauguši, nepazaudējot domu par to, no kurienes radās greizā spoguļa lauska, kas liek cilvēkiem redzēt pasauli ļaunu – ļaunuma sakne ir prāts bez mīlestības. Ja šim stāstam pievienojam pasakas varoņu sirsnīgās jūtas, satraucošas piedzīvojumu ainas, jokus un bērnišķīgas trakulības, burvju pārvērtības, dzīvnieku un ziedu deju virknes, ziemeļniecisko sāmu joiku atbalsis, sniega un ledus zvanus, un ragainu ziemeļbriedi – šķiet, ka svētki varētu izdoties!

Mūziklā lomas atveido: Kristīne Zadovska, Ieva Sutugova, Andris Ērglis, Andžella Goba, Ieva Akuratere, Zigfrīds Muktupāvels, Amber/Aija Vītoliņa/, Ance Krauze, Uģis Roze, Marta Līne, Kārlis Freimanis, Andris Liseckis un horeogrāfijas grupa. Visās izrādēs muzikālo skanējumu nodrošina mūziķu orķestris Jāņa Lūsēna vadībā.

"Sniega karaliene" rīkotāji - Muzikālais teātris ARS NOVA - izrādes apmeklētājiem gādā iestudējuma īpašas, drukātās programmas.

Tajās mazie skatītāji iepazīs lomu atveidotājus, atradīs aizraujošus atjautības uzdevumus ar izrādes varoņiem, un papildus tajā būs klausāms CD ar sešām, zīmīgākajām izrādes dziesmām.

Biļetes pieejamas Biļešu Paradīze kasēs visā Latvijā un www.bilesuparadize.lv.

Informācija - Muzikālais teātris ARS NOVA, t. 67969854, e-pasts: anda@latrix.lv.

Pievieno komentāru

Kultūra