Skries pēc "citrona"

17. martā plkst.10.30 norisināsies Latvijas Sarkanā Krusta Liepājas komitejas Jaunatnes rīkotais pasākums par godu Liepājas dzimšanas dienai "Skrējiens pēc citrona", kurā piedalīsies komandas ar ģimenēm un bērniem, informē rīkotāji.

Pasākuma mērķis ir radīt kopības sajūtu liepājniekiem pilsētas dzimšanas dienā un aicināt liepājniekus svinēt to visiem kopā, aktīvi piedaloties pasākumā ar ģimeni vai draugiem un labi pavadot laiku.

Pasākumā būs vairāki kontrolpunkti, kuri atradīsies dažādās ar Liepājas vēsturi saistītās vietās. Tajos būs jāveic interesanti uzdevumi, kas saistīti ar vietu, kur atradīsies šie kontrolpunkti.

Pēc skrējiena Skuju ielā 5/7 – zemnieku tirdziņā "Lauku sēta pilsētā" visiem būs iespēja baudīt mūziku, piedalīties darbnīcās un spēlēs, kā arī baudīt uz lauku virtuves gatavotus ēdienus par brīvu. Būs arī pārsteiguma balvas – netiks aizmirsta neviena komanda, jo tiks izvirzītas vairākas nominācijas, piemēram, "Draudzīgākā komanda", "Muzikālākā komanda" u.c. Īpaši aicina padomāt par komandu vizuālo noformējumu (maskām, tērpiem).

Pieteikties aicina ģimenes, draugu vai darba kolēģu komandas 3-7 cilvēku sastāvā. Savu komandu reģistrēt var sākot no šodienas pa tālruni: 28612877 Vai rakstot e-pastu liga.jaunzema@gmail.com, norādot komandas nosaukumu, dalībnieku skaitu, vārdus un kontakttālruni. Pieteikties varēs arī pasākuma rītā, taču komandu skaits ir ierobežots.

Reģistrēšanās skrējienam un komandu ID karšu izsniegšana 17.martā pie Liepājas Universitātes ēkas Lielajā ielā 14. no plkst.9. Pirmais starts tiks dots 10.30.

Lai palīdzētu komandām parūpēties par komandas noformējumu, 16.martā Sarkanā Krusta telpās, Ūliha ielā 35/37 plkst.13 – 18 piedāvā masku darbnīcu. Pamatmateriāli būs pieejami uz vietas, bet, ja padomā, kas īpašs, var ņemt arī savus materiālus.

Pievieno komentāru

Kultūra