Skatāma Aivara Liepiņa fotoizstāde "Emocijas. Olimpiāde. Londona 2012"

Kamēr Rio olimpiskās spēles rit pilnā sparā, Liepājas tirdzniecības nams "Kurzeme" aicina atskatīties uz Londonas olimpisko spēļu laikā uzņemtajām fotogrāfijām, kuras reti ir parādījušās televīzijā un fotogrāfiju aģentūrās.

Fotoizstādē „Emocijas. Olimpiāde. Londona 2012” apskatāmi fotogrāfa Aivara Liepiņa Latvijas sportistu emocionālākie fotomirkļi, kuri piedzīvoti olimpisko spēļu laikā. Fotogrāfs Aivars Liepiņš uzsver, ka fotogrāfijas izdzīvošanas jautājums ir mirklis, ko ar fotokameras aci tver fotogrāfs. Mirklis - tas ir pamatu pamats, tas ir vēstījums skatītājam, informē “Kurzemes” mārketinga vadītāja Alīna Skangale.

Aivars Liepiņš fotografēt sāka 1973. gadā, studējot žurnālistiku Latvijas Valsts universitātē. Kopš 1977. gada strādājis par štata fotogrāfu. Strādājis žurnālā “Draugs” un dažādās avīzēs (pašlaik - avīzē “Diena”). Bijis viens no foto ziņu aģentūras A.F.I. dibinātajiem. Fotogrāfijas publicētas gan Latvijā, gan dažādos izdevumos ārzemēs. Paralēli darbam presē gatavo autorkolekcijas. Vairākkārt atzīts par labāko preses fotogrāfu Latvijā un saņēmis balvu “Preses nagla”. 1992. gadā bijis to 30 Eiropas fotogrāfu skaitā, kuri nominēti Fox Talbot balvai (Lielbritānija). Strādājot laikrastā „Diena”, aktīvi fotografē sportu: gan pašu mājās, gan plašā pasaulē, fiksējot sportistu sniegumu Eiropas un Pasaules čempionātos, vasaras un ziemas Olimpiskajās spēlēs (Pekinā, 2008, Vankurverā, 2010 un Londonā, 2012).
   
Izstāde skatāma TN „Kurzeme” 3. stāvā līdz 5. septembrim. Izstādes ekspozīcija no Latvijas Sporta muzeja krājumiem.

Pievieno komentāru

Kultūra